Menajerlik

Organizasyonlarınız için alanında başarılı yerli ve global  sinema ve televizyon oyuncuları, sunucular, ve modeller ile yürütmekte olduğumuz menajerlik hizmetleri ve sanatçı danışmanlığı hizmetimiz dışında, celebritylerle reklam kampanya ve çekimleri, sinema filmi, televizyon dizisi, defile, tanıtım ve sunuculuk alanlarında da kurumsal firmalarımıza ürün/kurum-sanatçı entegrasyonu sağlıyoruz.
Gala, etkinlik, lansman konuşmacısı ve sunucusu alanında konuşmacı ve sunucu ajansı olarak destek veriyoruz.  İş dünyasının ihtiyacı olan kritik konulara yanıt veren ünlü konuşmacıları  ihtiyacınıza özel etkinliklerinizde konuk ediyoruz. Lansman ve törenlerinizde alanında başarılı isimlerle işbirliği yapmanızı sağlıyoruz.
Proje, etkinlik ve kampanyalarınız için influencer marketing çalışmalarımız dahilinde tecrübeli ekibimizle, markanıza uygun isimleri buluyor, içeriğin olabildiğince organik olması için her iki tarafla da yakın temas halinde çalışıyor, projeleri sonuçlandırıyor ve sizin için raporluyoruz.

OYUNCU

Sizlere sunmuş olduğumuz geniş kapsamlı hizmetlerle filmlerinize, dizilerinizle...

MODEL

Modellik hizmeti son zamanlarda çok ihtiyaç duyulan hizmetlerdendir...

SUNUCU

Birçok program ve organizasyonda gereken sunuculuk, oldukça önemlidir...

Bizimle iletişime geçin!